In Arnhem is er vlak bij het station een labyrinth aangelegd, een plek om tot bezinning te komen. In een labyrinth kun je niet verdwalen, je komt altijd bij de kern uit. Bij de kern van het park, misschien ook wel bij de kern van je leven.
Waar gaat het om in jouw leven? Wat is echt belangrijk?
Een labyrinth is de plek om dergelijke vragen te stellen en misschien wel een begin van een antwoord te vinden.
Wie doet mee?
Met de pastoraal werker van de Lutherse gemeente hebben we afgesproken het maar eens te proberen. Op zaterdag 14 april en/of op woensdag 9 mei. Opgave bij pastoor Joke Kolkman.
Vanaf 1 juni 2021 word ik voor een tijdje uw nieuwe pastoor. Met ingang van die datum ben ik aangesteld als deservitor van de parochie Arnhem en de statie Nijmegen.
Mijn naam is Paul Brommet. Ik ben laat aan het priesterschap begonnen. Pas op 9 januari 2010 werd ik gewijd. Ik heb als pastoor in Leiden gestaan. Naast parochiepastoor was ik er 4 jaar straatpastor. Na mijn emeritaat heb ik de kerk gediend in Vlissingen als waarnemend havenpastor en de parochie Zeeland na het overlijden van Remco Robinson als waarnemend pastoor. Na de verkiezing van pastoor Bernd Wallet tot aartsbisschop van Utrecht werd ik deservitor van Utrecht.
U heeft mij al verschillende keren in de kerk van Arnhem kunnen zien, samen met mijn echtgenoot als gewone kerkganger, maar ook als voorganger. Voor een aantal van u ben ik dus al een bekend gezicht. Ik hoop dat ik in de gelegenheid geraak om u zo veel mogelijk te leren kennen.
Ik ben goed bereikbaar via de telefoon en de mail. Als u behoefte heeft aan contact, aarzel dan niet en belt u mij gewoon. Er hoeft geen sprake te zijn van een noodsituatie, alleen even een praatje op zijn tijd is ook belangrijk.
Mijn contactgegevens:
paul.brommet@okkn.nl
telefoon 06 16348956
Stuur uw aanvraag voor gebed naar de gebedskring van onze parochie
Wij bidden dagelijks voor alle binnengekomen gebedsaanvragen.
Oud-Katholieke Parochie St. Willibrordus, Arnhem | Site techniek: SyncCMS